چهارشنبه 30 مهر 1399
نتیجه جستجوی کلیدواژه:جشنواره شعر و داستان انقلاب
جشنواره شعر و داستان انقلاب
یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹
با پایان داوری نهایی بخش داستان
اختتامیه «جشنواره شعر و داستان انقلاب» بهمن ماه برگزار می‌شود
با اتمام مرحله داوری نهایی بخش داستان دوازدهمین دوره «جشنواره شعر و داستان انقلاب»، آثار برگزیده این بخش مشخص شدند، در این مرحله، ۱۳۳ اثر راه یافته به مرحله نهایی، توسط ۶ نفر از نویسندگان و منتقدان مطرح کشور مورد داوری قرار گرفتند که آثار برگزیده داوران نهایی، در برنامه اختتامیه در بهمن ماه معرفی خواهند شد.
جشنواره شعر و داستان انقلاب
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹
جهانگیری: تأکید بر آموزش و تربیت استعدادها در جشنواره‌های ادبی
برگزیده یازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب معتقد است: تأکید بر شناسایی استعدادها و آموزش در جشنواره‌ها یک امر ضروری است و مهمترین خروجی و نتیجه آنها محسوب می‌شود.
علی محمد مودب
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
علی محمد مؤدب:
جشنواره شعر و داستان انقلاب ادای دین ادبیات به حافظه تاریخی ماست
دبیر بخش شعر دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب معتقد است: انقلاب اسلامی ایران مهم‌ترین تجربه انسان ایرانی در ۱۰۰ سال اخیر است؛ تجربه زیست‌ معاصری که گوشه‌های کشف ناشده و گنج‌های پنهان بسیاری دارد. برگزاری جشنواره ای ادبی ویژه این موضوع، مایه خیر و برکت است و ما را قادر می‌کند که حافظه تاریخی‌مان را تقویت کنیم.
حسینعلی جعفری دبیر هنری بخش داستان جشنواره شعر و داستان انقلاب
یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
دبیر هنری بخش داستان جشنواره شعر و داستان انقلاب:
پوشش غفلت‌های فرهنگی ادبیات انقلاب با برپایی جشنواره‌های انقلابی
حسینعلی جعفری دبیر هنری بخش داستان جشنواره شعر و داستان انقلاب گفت: خیلی اتفاق مبارکی است که جشنواره‌هایی با توجه به دغدغه‌های انقلاب اسلامی برگزار می‌شود و برگزاری این گونه جشنواره‌ها بخشی از غفلت‌های ایجاد شده در حوزه فرهنگ را پوشش خواهد داد.